Łóżka

Sypialnia jest sercem domu. To miejsce, które powinno kojarzyć się z prywatnością, spokojem i relaksem. Skoro królem każdej sypialni jest łóżko, powinno być ono wyjątkowe.

Prezentowane przez nas łózka wybraliśmy dla Państwa starannie, aby były stabilne i wygodne. W parze z odpowiednio dobranym materacem sprawią, że nocny wypoczynek lub chwile miłego relaksu w ciągu dnia dodadzą Państwu energii do działania. Piękne ramy, nogi i wezgłowia łóżek same w sobie stanowią znakomite elementy dekoracyjne sypialni. W połączeniu z dodatkami, które również odnajdą Państwo na naszej stronie, drewniane łóżka mogą stworzyć spójne kompozycje, a cała sypialnia nabierze wyjątkowego charakteru.

Romantyczna sypialnia małżeńska, pokój nastolatka, a może nowoczesna sypialnia dla singla? Łóżka w holenderskim stylu będą znakomitym dopełnieniem każdej aranżacji.

Proponujemy państwu łóżka dębowe w różnych wymiarach. W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno modele małżeńskie jak i pojedyncze. Wszystkie łączy solidna budowa i piękne wykończenie