Różne

Proponujemy Państwu szeroki asortyment artykułów dekoracyjnych, które mogą stanowić idealne uzupełnienie każdego wnętrza. Tak jak w przypadku mebli, tak i drewnianym akcesoriom możemy nadać nowy kolor zgodnie z życzeniem.

Sprowadzamy między innymi lampy stojące i stołowe, ramy luster i obrazów, a także rzeźby. Posiadamy również pojedyncze egzemplarze mebli, które nie znalazły miejsca w pozostałych wymienionych kategoriach, ponieważ są to zwykle okazy nietypowe i mniej popularne na polskim rynku. Możemy wymienić tu między innymi ozdobne biurka i sekretarzyki, toaletki, kufry i inne meble, dzięki którym nadadzą Państwo urządzanym pomieszczeniom ostatni szlif.

Są to przedmioty z duszą, których poszukujemy w trakcie wyjazdów do Holandii, lub które sprowadzamy od zaprzyjaźnionych dostawców. Warto na bieżąco śledzić naszą ofertę w poszukiwaniu nowości. Zapraszamy również do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani konkretnym dodatkiem, którego nie mamy obecnie na stanie – dołożymy wszelkich starań, aby wymarzony przedmiot dla Państwa sprowadzić.